zimní turnaj Chudonice 2010: TJ Sokol Roudnice : Kunčice 7:2 (2:2)

15.03.2010 17:22

Sestava TJ Sokol Roudnice: Šanda (zapůjčen z Kunčic) – Šiška, Koudelka (46. Vlasák), Mikan, Urban (46. Svatoň Aleš), Kmoníček Ondřej (46. Koblížek Jakub), Hůlka, Vlnas, Krejcar Jan (46. Krejcar Jakub), Bednář, Pajgrt

Branky: Bednář 3, Hůlka 3, Krejcar Jan

Začátek utkání jsme zaspali a již v 10.min. jsme prohrávali 0 : 2. Poté jsme sice hru vyrovnali, leč skórovat se nám podařilo až ve 31.min, kdy Jan Krejcar snížil na 1 : 2. Vyrovnat se nám podařilo Hůlkou v poslední minutě prvního poločasu. Ovšem od úvodního hvizdu druhého poločassu jsme předváděli líbivou kombinační hru a postupně jsme navyšovali celkové skóre až na konečných 7 : 2, když o branky se podělili ve 49.min. Hůlka, v 65. a 68.min. Bednář, v 75.min. Hůlka a v 87.min. opět Bednář.