zimní turnaj Chudonice 2010: TJ Sokol Roudnice : Hořice 5:1 (3:1)

15.03.2010 17:19

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský – Vlasák (55. Šiška), Mikan, Koudelka, Krejcar Jakub, Koblížek Jakub, Koblížek Jan, Vlnas, Krejcar Jan (55. Špaček Vojtěch), Hůlka, Pajgrt (46. Kmoníček Ondřej)

Branky: Hůlka 4, Špaček Vojtěch

I v tomto utkání jsme začali poměrně svižně a během prvních deseti minut jsme si vytvořili tři tutovky. A jako již tradičně jsme je neproměnili, za což nás soupeř v 15.min. potrestal vedoucí brankou – 0 : 1. Následný desetiminutový útlum jsme naštěstí přečkali a ve 25.min. vyrovnal Hůlka na 1 : 1. Tentýž hráč potom ještě ve 38.min., resp. 44.min. završil svůj hatrik a upravil tak poločasový výsledek na 3 : 1. Ve druhém poločase jsme konečně začali předvádět solidní kombinační fotbal, který jsme okořenili dalšími dvěmi brankami, v 67.min. Vojtěch Špaček – 4 : 1 a v 85.min. opět Hůlka – 5 : 1.