Vydařený domácí turnaj.

Roudnice 5.10. 2014

Soupeři : Třebechovice pod Orebem, Malšovice

Roudnice - Malšovice 3:5 Nun, Kulda, Krupka
Roudnice - Třebechovice 14:0 Tomáš V. 4, Nun 3, Vítek 2, Kulda, Krupka, Šimůnek, Kudlička, Mikanová

Sestava : Mikanová - Kulda, Pajgrt, Nun, Krupka, Vítek, Kudlička, Šimůnek, Tomáš V.

Dnešní domácí utkání byla zatím nejlepší v podzimní části. První utkání s Malšovicemi sice nevyšlo výsledkově, ale herně to bylo velmi pohledné utkání, kdy soupeř dvěma slepenými góly v závěru strhl vítězství na svoji stranu.
Druhé utkání vyšlo herně i výsledkově. Soupeři jsme chtěli vrátit vysokou prohru z přátelského zápasu. To se nám sice povedlo, soupeř ale dorazil s výrazně omlazeným kádrem.Do střelecké listiny zápasu se zapsali téměř všichni hráči, když účet uzavřela z penalty naše brankářka.
Za dnešní zápasy zaslouží pochvalu všichni, ocenil bych zejména obrannou dvojici Kulda, Pajgrt. Doufám, že v podobných výkonech budeme pokračovat a bude pro nás povzbuzením do dalších zápasů a tréninků.
                                                                                                                  Mikan, Nun, Tomáš, trenéři