TJ Sokol Roudnicve - TJ Sokol Nepolisy 14:5 (2:4)

TJ SOKOL ROUDNICE  - TJ SOKOL NEPOLISY  14:5 (2:4)

Sestava : Rejl František,Sobotka Michal,Vaněk Oldřich,Chudoba Marek,Mádlo Jakub,Mádlo Dominik,,Šolc Dominik,Klapka David

Kutík -3x
                Sobotka - 2x
               Mádlo Jakub -1x
               Petira -1x

Utkání jsme již tradičně nezačali dobře. První čtyřka složená ze starších hráčů 2x inkasovala v prvních 5 minutách hry.
Hoši nebyli schopní soupeře přehrát a vytvořit si nějakou šanci na  vstřelení branky.
Druhá čtyřka složená z mladších hráčů si vedla o dost lépe a soupeře přehrávala a zaslouženě  vstřelila 2 branky.
Ještě do poločasu nám ,ale soupeř vstřelil 2 branky a tak vytěžil z minima maximum a prohráli jsme poločas 2:4.
Do druhého poločasu již nastoupil Fanda Rejl a pozvedl úroven 1.čtyřky o dost výše ,takže jsme soupeře válcovali celý
poločas a zaslouženě ho vyhráli 12 :1 a celkově zvítězili 14 :5. Pochvalu dnes zaslouží celá 2.čtyřka ve složení Mádlo Dominik
,Kutík Daniel,Petira David a Šolc Dominik, která odehrála celý zápas velmi dobře a ukázala starším jak se to má hrát.