TJ Sokol Roudnice - TJ Slavoj Předměřice n.L. 5:6 (1:3)

Sokol Roudnice - Slavoj Předměřice 5:6 (1:3)

Sestava : Sobotka Michal,Vaněk Oldřich,Chudoba Marek,Mádlo,Jakub,Mádlo Dominik,Kutík Daniel,Petira David,Klapka David,
                Baudyš Tomáš

Branky: Kutík - 2x
             Baudyš - 2x
             Mádlo Jakub - 1x

Utkání s týmem Předměřic je vždy velmi vyrovnané a velmi bojovné.Tak tomu bylo i dnes po celé utkání.
V prvním poločase byl soupeř o malinko lepší a tak zaslouženě vedl po chybách naší obrany 3:1.
Ve druhém poločase se hoši zvedli a zaslouženě otočili na 5:4 pro nás.Minutu před koncem ,ale zase přišla chyba
obrany a soupeř vstřelil vítěznou branku na kterou již nebyl čas odpovědět.
Dnes je třeba pochválit celý tým ,každý odvedl maximum svých momentálních možností i když jsme prohráli.
Určitě zásadní vliv mělo i onemocnění nejlepšího střelce a hráče Fandy Rejla, který by svými brankami určitě pomohl.
A tak nezbývá než pogratulovat soupeři a soustředit se na další utkání v Novém Městě ,kde případným vítězstvím si
můžeme zajistit již definitivně 1. místo v tabulce.