TJ Sokol Nové Město nad Cidlinou - TJ Sokol Roudnice 6:10 (2:4)

TJ Sokol Nové Město n.C. - TJ Sokol Roudnice  6:10 (2:4)

Sestava: Rejl František,Sobotka Michal,Chudoba Marek,Mádlo Jakub,Vaněk Oldřich

Branky: Rejl - 4x
              Kutík - 3x
              Baudyš - 2x
              Sobotka - 1x

Do Nového Města jsem přijeli s cílem získat 3 body a zajistit si již definitivně 1.místo v tabulce.
Domácí se nám to, ale rozhodli ztížit rozměry hřiště které bylo o 10 metrů kratší a 6 metrů užší.
Po konzultaci s rozhodčím bylo hřiště alespoň o něco upraveno a mohlo se začít hrát.
Bohužel většinu 1. poločasu jsme nebyli schopni si přihrát a jen se bojovalo. To ale vyhovovalo
domácím, kteří urputně brání a nakopávají dopředu na jednoho šikovného útočníka.
Což se jim vyplatilo, protože již klasicky přišli naše chyby v obraně a domácí se ujali vedení 2:0.
Zvrat přišel 10 minut před koncem poločasu, kdy jsme začali konečně hrát fotbal a ne nakopávanou
a vstřelili jsme 4 branky po pěkných akcích. Další věc která zaujala bylo upozornění domácích
na naši tvrdou hru, po které následovali 3 fauly domácích bez míče na naše hráče, za které by ve vyšších soutěžích byla minimálně žlutá karta. Druhý poločas byl podobný prvnímu, naše hra se, ale zlepšila a již jsme vedení nepustili a vytoužené 3 body získali a tím i 1.místo v soutěži.
Takže na poslední utkání doma s Kunčicemi, bude naším cílem si zahrát uvolněný a pěkný fotbal.