Přátelské utkání TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Olympie HK starší elévové 3:4

03.04.2013 14:40

Branky: Halberštát,Vítek,Pospíšil.

Po návratu ze soustředění jsme sehráli přípravné utkání se staršími elévy Olympie HK. V neděli už začínáme jarní část a tak jsme se chtěli trochu rozehrát.To co jsme ale na hřišti předváděli byla katastrofa.Hostující hráči,někdy až o 3 roky mladší oproti našim žákům dodržovali pokyny trenéra a působili omnoho lepším dojmem. Téměř ve všech činnostech jsme byli horší a jen díky slabší koncovce hostujících hráčů skončil zápas pouze jednobrankovým rozdílem. Soupeř,se kterým jsme vloni při přípravě ve stejném složení vyhráli 9:0 nám to dnes vrátil i s úroky a ukázal nám,jak na sobě pracuje a jak se za ten rok zlepšil. Snad to bylo pro naše žáky dost poučné utkání a do bojů ve skupině o 1.-11. místo začneme předvádět hru,která nás zdobila v podzimní části.