Jasné výhry v Kratonohách

Nepolisy - Roudnice A    2-6
Kněžour 5, Rejl

Sestava : Křenek - Pajgrt, Rejl, Novák, Sidor, Nun, Kněžour

V sobotu dopoledne jsme na podmáčeném terénu v Kratonohách odehráli dvě povedená utkání. V prvním se střetli svěřenci dvou spoluhráčů z kratonožské kabiny. Úspěšnejší byl ten hostující. Tento zápas se nesl ve střeleckém trápení Sváti, kterého však zastoupili spoluhráči a v zápase na jednu branku jsme zaslouženě zvítězili. Druhé utkání s celkem Nepolis se neslo v podobném duchu. Dobře jsme hráli, dařila se nám kombinace a soupeře jsme nepouštěli do šancí. Střelecky se proubudil Sváťa a bylo z toho druhé šestigólové vítězství. Pochvalu za zápasy si zaslouží všichni a o trošku větší potom Patrik.
                                                                                                              Z. Mikan, M. Nun, trenéři