5.11.2011: 9.kolo okresního přeboru 4+1 FC Hradec Králové dívky - TJ Sokol Roudnice 1:15 (1:6)

06.11.2011 20:52

FC Hradec Králové dívky - TJ Sokol Roudnice 1:15 (1:6)

naše branky: 4x Fanda Rejl, 3x Marek Chudoba, 3x Vojta Černý, 3x Michal Sobotka, Olda Vaněk, Kuba Mádlo

sestava Roudnice: Dan Říha, Vojta Balický, Vojta Černý, Marek Chudoba, Michal Sobotka, Kuba Mádlo, Olda Vaněk, Anička Vaňková, Fanda Rejl

Do utkání se staršími děvčaty jsme vstoupili s respektem, ale také s dostatečnou dávkou důrazu a bojovnosti. Prosazovali jsme se především kombinačně, ale k vidění byli i pěkné individuální akce. Děvčatům časem docházely síly, jejich důraz postupně ochaboval a skóre pomalu, ale jistě narůstalo v náš prospěch. K vidění bylo spoustu pěkných akcí a ještě hezčích gólů. Pochvalu zaslouží celé mužstvo.

Velká pochvala patří týmu za celou podzimní část sezóny, za kterou neztratil ani bod a jasně vévodí tabulce. Doufejme, že alán a chuť do hry vydrží klukům a dívce i do jarních odvetných zápasů.